Sponsorlar

SoftwareQuest başta olmak üzere, organizasyonlarımızda bize katkıda bulunan sponsorlarımız;

2007-2008 dönemi sponsorlarımız


Yeni dönem için sponsorluk görüşmeleri devam etmektedir.

Siz de sponsorlarımızdan biri olarak bize destek vermek isterseniz; SoftwareQuest Sponsorluk Dosyası2006-2007 dönemi sponsorlarımız

Sentim Bilişim


Sentim BilişimSentim'in tarihçesi Türkiye'de Bilgi ve İletişim Teknolojileri alanındaki kilometre taşlarına tekabül eder. Bu açıdan bakıldığında Sentim, pazarın ihtiyaçlarını isabetli öngörülerle tespit eden, doğru zamanda doğru yatırım kararlarını alarak istikrarlı büyüyen bir kurumun başarı hikayesini ifade etmektedir.

1990 yılında BT pazarına Sena Bilgisayar olarak adım atan Sentim, kurulduğu yıllarda OEM pazarının önemli oyuncularından biri olmuş,ilerleyen yıllarda KRN ile kendi PC markasını yaratmıştır. Daha sonra sektörün gelişen dinamiklerine ayak uydurmak ve katma değerli hizmetler üretmek amacıyla bugün Sentim Yazılım adıyla faaliyetlerini devam ettiren Sedef Bilgisayar kurulmuştur. Time International ile Sena Bilgisayar'ın 1996 yılında birleşmesi ile doğan Sentim, uzun süre Türkiye çapında örgütlediği "Fulltime" mağazalar zinciri ile sektörün en önemli dağıtıcılarından biri olmuş aynı yıllarda üstlendiği DELL distrübütörlüğü ile dünya devi bir kuruluşla işbirliği yapmanın deneyimine sahip olmuştur.

Sentim, 2001 yılında faaliyet alanını genişletmek ve Türk BT pazarının tüm ihtiyaçlarına çözüm üretmek amacıyla organizasyon yapısını yenilemiştir. Bugün ;Sentim Kamu, Sentim Telekom, Sentim Teknoloji, Sentim Yazılım ve Dekare olmak üzere gruba bağlı 5 şirketle Türkiye'nin e-dönüşümündeki öncü ve lider kuruluşu olarak müşterilerine verimliliği artırıcı ve iş hayatını kolaylaştırıcı çözümler sunmaktadır.

Kuralkan Holding kuruluşlarından biri olan Sentim ,100 milyon dolara ulaşan yıllık cirosu, 81 ildeki destek ve servis ağı, 1000 'den fazla insan kaynağı ile her ölçekteki kurumun ihtiyaçlarına uygun iş modelleri geliştiren bir yetkinlik merkezidir. Türkiye'nin bölgesinde lider güç olma hedefi doğrultusunda; Sentim faaliyet alanını başta bölge ülkeleri ve Avrupa pazarı olmak üzere Türkiye sınırları dışında genişletme stratejisini benimsemiştir.