DuyurularRSS 

BUCC Fasıl 19 Ekim 2007 Cuma

Selam arkadaşlar Fasılımız beklediğimiz ilgiyi gördü ve acil durumlar için sakladığımız ekstra 10 bilet dışında biletlerimiz tükenmiş durumda.
Bildiğiniz üzere yarın akşam 6 da Merkez Kampüs Yurtlar Durağından servislerimiz kalkıyor eğer servisler ile ilgi ya da ekstra bilet alımı ile ilgili bizlere ulaşmak isterseniz aşağıdaki numaralardan bizleri bulabilirsiniz. Güzel bir gece bizi bekliyor görüşmek üzere.

Kübra: sıfır-beş-üç-yedi--iki-üç-altı--sıfır-dört-dokuz-yedi
Semih: sıfır-beş-dört-dört--sekiz-beş-sekiz--dört-yedi-yedi-dört
Saygın: sıfır-beş-beş-beş--yedi-bir-sekiz--sıfır-dört-bir-dört
Safa: sıfır-beş-sıfır-beş--yedi-dört-dokuz--altı-dört-altı-üç


HAYDİ BİLKENT FASILA! 18 Ekim 2007 Perşembe

Bilkent Universitesi Bilgisayar Kulubu(BUCC) olarak 20 Ekim Cumartesi aksami saat 19.00 da Ankara Kalesi Kale Fasil Restaurant'da donemin ilk fasilini yapiyoruz. Bu guzel gecede hepinizi aramizda gormekten mutluluk duyacagiz. Fasil biletleriniz B binasi girisinden alabilirsiniz.
NOT:Ulasim tarafimizdan saglanacaktir. Ayrintili bilgi icin B binasindaki standimiza bekliyoruz.


ASP.NET Ajax Workshop & MCPD Serfitikasyon Semineri 16 Ekim 2007 Salı

Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Kulübü (BUCC)olarak, Türkiye'de Microsoft'un en yetkin eğitim ortaklarından olan Netron Teknoloji işbirliği ile 3 saatlik yoğun bir seminer düzenliyoruz.
Seminer'de ASP.NET Ajax mimarisi ve örnek uygulamalar işlenecek .NET ile Ajax uygulamalarının ne kadar kolay yapılabildiği anlatılıcaktır. Ayrıca Microsoft'un MCPD (Microsoft Certified Professional Developer) sertifikasından ve eğitimlerinden bahsedilip bu sınavların faydaları da anlatılacaktır.
Katılımın ücretsiz olduğu bu seminerimize herkesi bekliyoruz...

Seminer Programı:
ASP.NET AJAX
- AJAX: Asenkron JavaScript & XML
- ASP.NET AJAX
- ASP.NET AJAX Mimarisi
- Visual Studio 2005'te ASP.NET AJAX Web Uygulamaları Geliştirmek
- Visual Studio 2008 (Orcas) ve ASP.NET AJAX
- ASP.NET AJAX Sunucu Kontrolleri
- Örnek Uygulamalar
Microsoft Certified Professional Developer (MCPD) Sertikasyonu
Soru - Cevap

Tarih : 18 Ekim 2007 Perşembe
Saat : 14:00 – 17 :00
Yer : FFB05 (Guzel Sanatlar Fakultesi)
Konuşmacı : Uğur UMUTLUOĞLU (Netron Teknoloji)


Toplantı Duyuru 15 Ekim 2007 Pazartesi

Arkadaşlar bu haftaki toplantımızı çarşamba günü 17:40 da Mühendislik Fakültesi (Rektörlük Binası) EA - 502 (5. kat koridorun en sonundaki toplantı odası) de yapacağız.Bildiğiniz gibi bu hafta iki tane etkinliğimiz var, biri asp.net semineri diğeri de fasıl.
Şu ana kadar yaptıklarımız ve yapmamız gerekenlerin tartışılacağı bu toplantıya herkesi bekliyoruz. Hala klubümüze girmemiş veya toplantılarımıza katılamamış arkadaşlarında bizlere katılmak ve bir çalışma grubuna girerek aktif katılımalrını bekliyoruz.
Görüşmek üzere...


Toplantı Duyuruları 10 Ekim 2007 Çarşamba

İletişim Forumumuza gelen mesajlardan sonra bir açıklama gereği duyduk arkadaşlar.
3 Ekim'de yaptığımız toplantının mailinin gece gelmesinin kulübümüzle alakası yoktur. Toplantı metninde tarihin gecmemesi tamamen benim (Saygın) hatam olmasına rağmen 2 gün önceden konseye haber verilen mail ancak Salı gecesi yollanmıştır. Konseye verilen mail metinlerinin atılması Konsey sorumluluğundadır.
Çarşamba günü maili gördüğümde konseye gidip bir düzeltme yaparak tekrar atılmasını istememe rağmen mailin ancak ertesi gün yollanacağını bir işe yaramayacağını öğrendim.
Bu yüzden iletişim kısmından tepki gösteren arkadaşlardan şahsım adına özür diliyorum. Artık toplantı tarihlerimiz sabitlenmiş durumda. Bayram'dan sonraki ilk hafta toplantı yerlerimiz de sabitlenecek.
bir dahaki toplantıda görüşmek üzere

Sayfa : 1 2 3 4 5 6

XII. INET-TR

'Türkiye'de İnternet' Konferansı
"Türkiye'de İnternet" Konferansı, 8-10 Kasım - Bilkent Üniversitesi!
Detaylı Program

Bilkent'te Bilgisayar

Anket

Hangi konuda Workshop verelim?


 
 

Hangi Konuda seminer verelim?


 
 

ForumRSS